LCW Alışverişi

11 Kasım 2013 Pazartesi
Ben ne zaman bloga post girmek için şöyle adam akıllı zaman bulacağım ? Hiç bilmiyorum, umarım bir gün bu anlamadığım yoğun işlerim biraz azalır da, şöyle keyifle oturup bütün gün yazarım. :)

Bu seferki post gene mini bir alışveriş postu, LCW'dan alınma.

Normalde bazen çanta, bazen ayakkabı, bazen şal vs. almayı tercih ettiğim bir marka aslında. Daha önce hiç gömlek almamıştım oradan ama bu sefer görür görmez vuruldum ben bu gömleğe! Zaten son zamanlarda gömlek takıntısı başladı ben de. İlla içine tişört, üstüne gömlek.. Bakalım bu sevdam ne zaman geçecek? :)

Bu yıl bordo feci moda. Artık bunu bilmeyen yoktur sanırım. Gömlek sevdamın üstüne, bir de bordo gömlek olunca bu gördüğüm, tamam dedim sen benimsin canım!

Odanın aydınlatmasından nedir, aslında tam olarak göstermek istediğim rengi (gömleğin gerçek rengini) yakalayamadım. Hem flaşlı, hem flaşsız, hem de yakın çekim yaptım o yüzden. :)

Ayrıca yakın çekim yaparken, ayaklarım da görünmüş ehehe :D
Bedenleri mevcut. Ben normalde 38 beden giyerken, bunda 40 aldım. Böylece iyice orama burama yapışmıyor, hafif bir bolluk kalıyor, daha çok içime siniyor. :)

Böyle ne tam pembeye dönük, ne kırmızıya yani. Bildiğiniz bordo işte. Kadife (fitilli) kumaşında. Bence oldukça spor ve kot / siyah pantolon üzerine yakışacak bir gömlek. Fiyatı 39.90 TL. İşte burada da Yapı Kredi güzelliği gösteriyor kendini. Hemen taksitleyelim biz bunu modu. :)) Sanki taksit yapınca aynı parayı ödemiyomuşuz gibi bir rahatlama, ferahlama geliyor bana. :))

Umarım siz de bu sezonun öne çıkan bu renginden parçalar edinmişsinizdir.
Sevgiyle kalın!

0 yorum:

Yorum Gönder